Здрастуйте, гість!

Незареєстрованими користувачами перегляд ресурсів сайту обмежено, будь ласка зареєструйтесь. Якщо Ви вже зареєстровані, введить Логін та Пароль.

Логін:

 

Пароль:

 
Зареєструватися
Відновити пароль!
  

Онлайн-підтримка

Онлайн-підтримка програм їх завантаження та оновлення здійснюється через форум сайту. Також на форумі Ви можете знайти відповіді на питання, які виникають під час використання програм, або задати їх адміністратору сайту особисто. Для переходу до розділів форуму натисніть на зображення, або скористайтеся відповідним посиланням меню сайту

Опитування тижня

Ви користуєтеся соціальними мережами ("Однокласники", "В контакті", "Facebook" та інші)?інші опитування


Онлайн радіо


ТВ новини онлайн

Перегляд новосних телеканалів України онлайнОГОЛОШЕННЯ САЙТА

Щоб отримувати оголошення сайту необхідно зареєструватися та підписатися на розсилку оголошень та новин. Кожен місяць Ви будете отримувати нові статті та оголошення, які будуть доступні тільки через розсилку на поштові скринькі користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані, введить свій Логін та Пароль.

Поштова скринька:


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Встановлення, налаштування ОМ "ОБГОВОРЕННЯ"
Дата: 29.01.2017 20:04:53
Розміщена: administrator, у категорії "ОКРЕМИЙ МОДУЛЬ СПЗ АС СКДР «ОБГОВОРЕННЯ» "
Переглянута: 66473 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Наводиться порядок встановлення та налаштування окремого модуля обміну повідомленнями АС СКДР з врахуванням попереднього розгортання бази даних на сервері Підприємства

ОСТАННЯ ОПУБЛІКОВАНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Можливості системи виконавчого контролю
Дата: 06.10.2017 12:14:33
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА ВИКОНАВЧОГО КОНТРОЛЮ"
Переглянута: 60147 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Cистема виконавчого контролю – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке об'єднує мережі віртуальних кабінетів керівників і виконавців одного або декількох підрозділів та дозволяє вести спільні реєстри документів і завдань, контрольних карток і баз даних.


ВІДЕО САЙТУ

ПОПУЛЯРНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 4,6

ПОРЯДОК ДОДАВАННЯ НОВОГО ПІДПРИЄМСТВА ДО БАЗИ ДАНИХ СКД
Дата: 31.10.2015 19:03:45
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 2247 разів
Оцінило: 89 користувача
Опис: Відео роз'яснює порядок додавання даних про нове підприємство (контрагента) до бази даних програми контролю договірної роботи. Також на відео показано, як додавати дані документів які надані до підрозділу безпеки контрагентом в ході підготовки та проведення процедури закупівлі.

ОСТАННЄ ОПУБЛІКОВАНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 5,0

Налаштування програми - клієнта СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВОРІВ
Дата: 05.11.2015 22:21:05
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 53 разів
Оцінило: 1 користувача
Опис: Ролік демонструє порядок налаштування програми-клієнта «СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА» після її встановлення та налаштування зв'язку з базами даних.


Проход по ссылкам навигацииГоловна Програми

ПРОЕКТИ ТА ПРОГРАМИ

Фотоальбоми

В цьому розділі представлені програми розроблені першочергово для спрощення роботи підрозділів безпеки підприємств. Основний напрямок це економічна та інформаційна безпеки. Зараз я вирішив, що дане програмне забзпечення буде цікаво більш ширшій аудиторії при умові його адаптації згідно вимог окремого підприємства чи фірми. Частково дане програмне забезпечення найближчим часом буде доступно в вільному доступі для ознайомлення (з збереженням авторських прав та при невнесенні змін).

Я буду дуже радий, якщо мої напрацювання допоможуть у вирішенні рутиних завдань фахівцями підрозділів безпеки Вашого підприємства чи фірми, також я готов до співпраці, щодо удосконалення існуючих програм, або розробки інших в Ваших інтересах. Я готов до співпраці.

Частина програм вже впроваджені та використовуються на ряді підприємств, інші знаходяться в стадії розробки та впровадження. Також існує ряд проектів, які заморожені та потребують доопрацювання.

Чекаю Ваших побажань, порад, пропозицій, описів помічених помилок і просто відгуків. Буду рад зустріти однодумців, які готові працювати над розвитком проектів та втілення їх у життя.

Пишіть на Email Plushenko_I@ukr.net або залиште повідомлення на сторінці "Зв'язок" головного меню сайту.

Для повернення на головну сторінку перейдіть за посиланням.Повна назва: Автоматизована система контролю договірної роботи підприємства

Скорочена назва: СКД

Стислий опис: АС контролю договірної роботи підприємства (далі СКД) призначена для інформаційного забезпечення підготовки, проведення тендерів та прийняття рішення під час укладання договорів на закупівлю обладнання, товарів, робіт та послуг на підприємстві та надає можливість організувати контроль за виконанням договірних зобов'язань контрагентами.

Завдання: 1. Організація обліку документів, які надходять на підприємство під час укладання договорів та забезпечення їх перевірки і аналіз.

2. Збереження документів підприємства та договорів в електронному вигляді на сервері з можливістю швидкого доступу та вибору необхідної інформації.

3. Контроль за підготовкою та виконанням договорів контрагентами.

4. Перевірка конрагентів на афілійованість за допомогою внутришніх та альтернативних баз даних.


Повна назва: Автоматизована система контролю пломбувальних пристроїв на підприємстві

Скорочена назва: СКП

Стислий опис: Система контролю пломбувальних пристроїв (далі СКП) призначена для організації обліку та спрощення оперативного контролю підрозділами безпеки за встановленням та демонтуванням пломбувальних пристроїв на підприємстві з можливістю відновлення інформації, щодо встановлення пломбувальних пристроїв на об’єктах, а саме: мети, часу та осіб, які встановили, а також причин їх демонтування.

Завдання: 1. Організація обліку використання, встановлення та зняття пломбувальних пристроїв на об’єктах підприємства.

2. Створення єдиної бази місць, які потребують контролю та опломбування на підприємстві.

3. Контроль за рухом пломбувальних пристроїв на об’єктах підприємства з можливістю відновлення інформації, щодо їх встановленням та демонтуванням.


Повна назва: Промисловий телефонний довідник

Скорочена назва: Телефонний довідник

Стислий опис: Особливістю даної програми є можливість збереження необмеженої кількості телефонних довіників різних установ та підприємств в базі даних з можливістю швидкий пошуку абонентів за різними критеріями. Телефонний довідник використовує загальну базу даних, яка роміщується на сервері підприємства. Також програмою передбачена можливість надання користувачу вибіркової інформації в залежності від його рівня доступу.

Завдання: 1. Збереження даних необмеженої кількості телефонних довідників підприємств та установ в єдиній базі даних.

2. Швидкий пошук абонентів за різними критеріями.

3. Вибіркове надання інформації в залежності від рівня доступу користувача та можливість редагувати та вносити дані нових абонентів.

4. Додатково телефонний довідник має функцію нагадування про дні народження абонентів.


Повна назва: Cистема моніторінгу використання ресурсів комп’ютерної мережі підприємства

Скорочена назва: Система моніторінга мережі. (СММ)

Стислий опис: Система призначена для комплексного моніторінгу використання ресурсів комп’ютерної мережі працівниками підприємства та контролю підключення пристроїв через USB порти. Крім того, система контролює стан програмного забезпечення та ПК, як підключених до мережі та і працюючих автономно.

Завдання: 1.Облік та контроль конфігурацій комп’ютерів та перефірійного обладнання робочих місць працівників, як підключених до мережі так і працюючих автономно. Закріплення їх за конкретними посадовими особами.

2.Організація контролю використання програмного забезпечення на робочих місцях. Створення обліку ліцензійного програмного забезпечення.

3. Створення бази даних USB носіїв, які використовуються на підприємстві, надання (скасування) дозволів на їх підключення.

4. Контроль інформації, яка копіюється з (на) USB носії з можливістю її перегляду та аналізу фахівцями підрозділу безпеки.

5. Блокування можливостей використання необлікованих USB пристроїв (включаючи телефони, плеєри, планшети та інше обладнання).

6. Контроль використання інтернет та листування електронною поштою працівниками підприємства.Повна назва: MYDAYBOOK - Соціальна мережа (інтернет щоденник)

Скорочена назва: MyDayBook

Стислий опис: Соціальний світ в якому ми живемо є плодом нашої уяви. Зміна нашої соціальної поведінки відбувається не тільки під впливом зовнішніх, об'єктивних обставин, а скільки під впливом нашого ставлення до них. Проживаючи день за днем ​​ми відчуваємо масу емоцій, як гарних так і поганих. Дуже добре коли позитивні емоції беруть гору в нашій свідомості, але коли багато негативу, - він руйнує людину роблячи його життя суцільною «чорною смугою». Тому може буде варто почати робити щоденні записи подій зі свого життя.

Завдання: MyDayBook - соціальна мережа основана на ведені особистих щоденників та обміну цікавими моментами свого життя зі своїми друзями.