Здрастуйте, гість!

Незареєстрованими користувачами перегляд ресурсів сайту обмежено, будь ласка зареєструйтесь. Якщо Ви вже зареєстровані, введить Логін та Пароль.

Логін:

 

Пароль:

 
Зареєструватися
Відновити пароль!
  

Онлайн-підтримка

Онлайн-підтримка програм їх завантаження та оновлення здійснюється через форум сайту. Також на форумі Ви можете знайти відповіді на питання, які виникають під час використання програм, або задати їх адміністратору сайту особисто. Для переходу до розділів форуму натисніть на зображення, або скористайтеся відповідним посиланням меню сайту

Опитування тижня

Ви користуєтеся соціальними мережами ("Однокласники", "В контакті", "Facebook" та інші)?інші опитування


Онлайн радіо


ТВ новини онлайн

Перегляд новосних телеканалів України онлайнОГОЛОШЕННЯ САЙТА

Щоб отримувати оголошення сайту необхідно зареєструватися та підписатися на розсилку оголошень та новин. Кожен місяць Ви будете отримувати нові статті та оголошення, які будуть доступні тільки через розсилку на поштові скринькі користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані, введить свій Логін та Пароль.

Поштова скринька:


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Встановлення, налаштування ОМ "ОБГОВОРЕННЯ"
Дата: 29.01.2017 20:04:53
Розміщена: administrator, у категорії "ОКРЕМИЙ МОДУЛЬ СПЗ АС СКДР «ОБГОВОРЕННЯ» "
Переглянута: 66473 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Наводиться порядок встановлення та налаштування окремого модуля обміну повідомленнями АС СКДР з врахуванням попереднього розгортання бази даних на сервері Підприємства

ОСТАННЯ ОПУБЛІКОВАНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Можливості системи виконавчого контролю
Дата: 06.10.2017 12:14:33
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА ВИКОНАВЧОГО КОНТРОЛЮ"
Переглянута: 60146 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Cистема виконавчого контролю – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке об'єднує мережі віртуальних кабінетів керівників і виконавців одного або декількох підрозділів та дозволяє вести спільні реєстри документів і завдань, контрольних карток і баз даних.


ВІДЕО САЙТУ

ПОПУЛЯРНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 4,6

ПОРЯДОК ДОДАВАННЯ НОВОГО ПІДПРИЄМСТВА ДО БАЗИ ДАНИХ СКД
Дата: 31.10.2015 19:03:45
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 2247 разів
Оцінило: 89 користувача
Опис: Відео роз'яснює порядок додавання даних про нове підприємство (контрагента) до бази даних програми контролю договірної роботи. Також на відео показано, як додавати дані документів які надані до підрозділу безпеки контрагентом в ході підготовки та проведення процедури закупівлі.

ОСТАННЄ ОПУБЛІКОВАНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 5,0

Налаштування програми - клієнта СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВОРІВ
Дата: 05.11.2015 22:21:05
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 53 разів
Оцінило: 1 користувача
Опис: Ролік демонструє порядок налаштування програми-клієнта «СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА» після її встановлення та налаштування зв'язку з базами даних.


Загальна оцінка: Рейтинг не визначено
ТВ КАНАЛИ НОВИН УКРАЇНИ ОНЛАЙН

Рейтинг статті: оцінило данну статтю - 0 користувача(ів)
Розміщена: Administrator, 30.08.2015, у категорії "МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ РОЗДІЛ САЙТУ"
Переглянута: 172243 разів
Місце проведення: Україна
Зміст статті: У категорії Телебачення України онлайн зібрані найпопулярніші новосні телеканали України. Помістивши новосні телеканали в одному місці, ми позбавляємо користувача від необхідності шукати улюблені передачі по всьому Інтернету. В розділі розміщуються тільки канали, які мають вільний доступ.

 


 
  Телеканал новин 24 Україна
   Канал 24 став першим в Україні цілодобовим новинним каналом. Аудиторія каналу в основному представлена ​​людьми від 25 років і вище. Структура тв каналу побудована за образом кращих західних аналогів: BBC World, Euronews, CNN.

   Дивитись онлайн ТВ канал новин 24 можливо на нашому сайті. Канал подає інформацію у вигляді півгодинних блоків, постійно доповнюючи їх новою інформацій з світу спорту, політики, бізнесу, економіки, технологій, авто, туризму. Крім цього, телеглядачі отримують оперативну інформацію про погоду, курси валют, та багато іншого. Режим роботи каналу 24/7. На сьогоднішній день телеканал покриває 87 відсотків території України.
 


  Телеканал "112 Украина"
   Інформаційний телеканал 112.ua подає свіжі новини політики, війни на Сході, економіки та миру, готує інформацію про надзвичайні події та кримінальних розборках.

   Дивляться цього мовника ті глядачі, яким подобається чесність і відкритість. Гості студії представлені неординарними особистостями, яких рідко зустрінеш на «центральних» каналах. Сміливість і відкритість дають приводи для інформаційного шуму навколо передач цього мовника. Його ім'я завжди на слуху, а те, що сказано під пюпітрами стає темою для обговорення в суспільстві ще довгий час.

   Головна тема всіх випусків новинних і аналітичних програм - актуальні події, які відбуваються в Україні. Головна перевага - режим реального часу при подачі матеріалу. Це дає фору перед конкурентами, що працюють в записі, і розкриває характери запрошених персон такими, які вони є без прикрас. Професіонали-журналісти та ведучі-акули політичного розмовного жанру провокують гостей на откровення. Розглядаються питання не завжди бажані і зручні для влади. Критика досить гостра і сувора.

Інтерактивність на увазі те, що аудиторія може обмінюватися своїми записами і фотографіями, стаючи, по суті, армією волонтерів-журналістів без професійної освіти.

 
 

 
  Телеканал Еспресо ТВ
   Еспресо ТВ - телевізійний канал, який транслює найактуальніші і значущи події, що відбуваються в Україні. Телеканал об'єднує всіх, кого хвилює демократичний шлях розвитку України, а також висвітлює точні й об'єктивні новини політичного, культурного та соціального життя держави. Щодня в студії за участю відомих і авторитетних осіб обговорюються суспільно важливі теми і події. Трансляція каналу еспреса ТВ віщається в прямому ефірі.
 
 

 
  5 канал Україна
  5 канал спочатку був створений в якості простого всеукраїнського каналу. Перший раз вийшов в ефір у 2003 році. Спочатку включав в себе як передачі, так і художні фільми. При цьому відмінною характеристикою всеукраїнського каналу є щогодинні новинні передачі про самі останні події в світі.
   Аж до 2004 року канал не мав високу популярність. а покази проходили тільки по супутниковому і кабельному мовленню. Однак з цього часу все змінилося - канал перейшов на цілодобове мовлення і з нього були виключені будь розважальні передачі та фільми. Тоді 5 канал став повністю інформаційним і перейшов на ефірні частоти.
Однак незважаючи на факт того, що канал віщається в ефірному діапазоні, він має широку популярність і в інтернеті. Дивитися онлайн безкоштовно 5 канал можна на нашому проекті. При цьому Ви маєте чудову можливість спостерігати за самими останніми гучними подіями в режимі реального часу.
 
 

 
  Громадське телебачення
   Громадське телебачення (Hromadske.tv) — український інтернет-телеканал, який почав мовлення 22 листопада 2013 року. Проект був анонсований в червні 2013 року 15-ма журналістами і зареєстрований як недержавна організація.
   «Громадське телебачення» позиціонує себе як незалежний медіаканал, що фінансується напряму глядачами. При цьому особливу увагу команда «Громадського» збирається приділяти прозорості й звітності своєї організації. На офіційному веб-сайті було оприлюднено проміжний фінансовий звіт станом на початок грудня 2013 року. Підсумковий звіт за 2013 рік заплановано на початок 2014 року.
 
 

   
   ZIK
   Zik ("Західна інформаційна корпорація") — нформаційне агентство ZIK було створено ще влітку 2004 року. Це перше інтернет-агентство у Західній Україні. Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося з центром у м. Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. В основі більшості з них, як і раніше, залишається жанр журналістського розслідуванняПроекти телеканалу виходять із студій ZIK-Львів та ZIK-Київ, яку було відкрито 25 травня 2014 року. На початку жовтня 2016 року відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв «Жовтневий палац».
 
 
 

 
 

 Ваша оцінка:

КОМЕНТАРІ КОРИСТУВАЧІВ


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Логін
Електронна адреса

Зміст коментаря