Здрастуйте, гість!

Незареєстрованими користувачами перегляд ресурсів сайту обмежено, будь ласка зареєструйтесь. Якщо Ви вже зареєстровані, введить Логін та Пароль.

Логін:

 

Пароль:

 
Зареєструватися
Відновити пароль!
  

Онлайн-підтримка

Онлайн-підтримка програм їх завантаження та оновлення здійснюється через форум сайту. Також на форумі Ви можете знайти відповіді на питання, які виникають під час використання програм, або задати їх адміністратору сайту особисто. Для переходу до розділів форуму натисніть на зображення, або скористайтеся відповідним посиланням меню сайту

Опитування тижня

Ви користуєтеся соціальними мережами ("Однокласники", "В контакті", "Facebook" та інші)?інші опитування


Онлайн радіо


ТВ новини онлайн

Перегляд новосних телеканалів України онлайнОГОЛОШЕННЯ САЙТА

Щоб отримувати оголошення сайту необхідно зареєструватися та підписатися на розсилку оголошень та новин. Кожен місяць Ви будете отримувати нові статті та оголошення, які будуть доступні тільки через розсилку на поштові скринькі користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані, введить свій Логін та Пароль.

Поштова скринька:


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Встановлення, налаштування ОМ "ОБГОВОРЕННЯ"
Дата: 29.01.2017 20:04:53
Розміщена: administrator, у категорії "ОКРЕМИЙ МОДУЛЬ СПЗ АС СКДР «ОБГОВОРЕННЯ» "
Переглянута: 66473 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Наводиться порядок встановлення та налаштування окремого модуля обміну повідомленнями АС СКДР з врахуванням попереднього розгортання бази даних на сервері Підприємства

ОСТАННЯ ОПУБЛІКОВАНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Можливості системи виконавчого контролю
Дата: 06.10.2017 12:14:33
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА ВИКОНАВЧОГО КОНТРОЛЮ"
Переглянута: 60148 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Cистема виконавчого контролю – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке об'єднує мережі віртуальних кабінетів керівників і виконавців одного або декількох підрозділів та дозволяє вести спільні реєстри документів і завдань, контрольних карток і баз даних.


ВІДЕО САЙТУ

ПОПУЛЯРНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 4,6

ПОРЯДОК ДОДАВАННЯ НОВОГО ПІДПРИЄМСТВА ДО БАЗИ ДАНИХ СКД
Дата: 31.10.2015 19:03:45
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 2247 разів
Оцінило: 89 користувача
Опис: Відео роз'яснює порядок додавання даних про нове підприємство (контрагента) до бази даних програми контролю договірної роботи. Також на відео показано, як додавати дані документів які надані до підрозділу безпеки контрагентом в ході підготовки та проведення процедури закупівлі.

ОСТАННЄ ОПУБЛІКОВАНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 5,0

Налаштування програми - клієнта СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВОРІВ
Дата: 05.11.2015 22:21:05
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 53 разів
Оцінило: 1 користувача
Опис: Ролік демонструє порядок налаштування програми-клієнта «СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА» після її встановлення та налаштування зв'язку з базами даних.


Проход по ссылкам навигацииГоловна Статті

КАТЕГОРІЇ СТАТТЕЙ

Статті сайту

Статті сайту згруповані у категорії за тематикою. Для перегляду списку статей вибраної Вами категорії виберіть її назву, або малюнок.

Якщо у Вас є цікавий матеріал та маєте бажання зробити його доступним, або Ви готові бути редактором чи модератором сайту звертайтеся до адміністратора ресурсу.

Пишіть на Email Plushenko_I@ukr.net або залиште повідомлення на сторінці "Зв'язок" головного меню сайту.

Для повернення на головну сторінку перейдіть за посиланням.Діяльність будь-якої установи годі уявити без процесу набуття найрізноманітнішої інформації, її обробки вручну чи з засобів обчислювальної техніки, прийняття з урахуванням аналізу цієї інформації будь-яких конкретних рішень та передачі каналами телефонного та іншого зв'язку. Але треба розуміти, що комп'ютеризація, крім очевидних вигод, несе з собою, по-перше, значні витрати зусиль й інвестиційних ресурсів, а по-друге, численні проблеми. В даному розділі розміщуються матеріали присвячені процесу захисту інформації на підприємстві.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

АС контролю договірної роботи підприємства (далі СКД) призначена для інформаційного забезпечення підготовки, проведення тендерів та прийняття рішення під час укладання договорів на закупівлю обладнання, товарів, робіт та послуг на підприємстві та надає можливість організувати контроль за виконанням договірних зобов'язань контрагентами. СКД надає можливість організувати електронний облік документів, які надходять на підприємство під час проведення закупівель та забезпечує їх всебічну перевірку та аналіз посадовими особами. Крім того, база даних системи дає можливість створити єдину електронну базу договорів підприємства та інших документів з можливістю швидкого доступу та вибору необхідної інформації.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Система моніторингу використання ресурсів комп’ютерної мережі призначена для організації обліку та контролю конфігурацій комп’ютерів і програмного забезпечення працівників підприємства. Програма передбачає створення бази даних USB носіїв, які використовуються на підприємстві, надання (скасування) дозволів на їх підключення. Крім того, за допомогою програми здійснюється контроль інформації, яка копіюється з (на) USB носії з можливістю її перегляду та аналізу фахівцями підрозділу безпеки. Система є перспективною та знаходиться в розробці. Запуск тестового варіанту програми планується до кінця 2015 року.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Дана програма буде доцільною на підприємствах, які мають велику кількість місць пломбування і необхідно організувати облік пломб, які встановлюються та демонтуються. Дана програма дає можливість організувати облік місць пломбування на об'єктах підприємства та має можливість відновлення інформації, щодо встановлення пломбувальних пристроїв на об’єктах, а саме: мети, часу та осіб, які встановили, а також причин їх демонтування.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Современная жизнь пролетает в очень быстром темпе. Нам порой не хватает банально просто времени осознать свои чувства, которые не находятся на поверхности, а спрятаны глубоко внутри. Человек игнорирует свои эмоции и ощущения. Все это накапливаясь приводит к стрессам, срывам, депрессиям… Записывая свои чувства в дневник появляется возможность пропустить это через себя еще раз, что даст более глубокий анализ и более реалистическое представление о тех событиях, что происходят в вашей жизни. Сформулировать представление о себе, и разумно найти свое место в предлагаемых жизнью обстоятельствах. Появляется время для самоанализа.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Окремий модуль "ОБГОВОРЕННЯ СКДР» призначений для обміну повідомленнями між працівниками підрозділів безпеки Компанії та створення системи контролю виконання поточних завдань з можливістю збереження електронних копій поточних документів.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Особливістю даної програми є можливість збереження необмеженої кількості телефонних довідників різних установ та підприємств в базі даних з можливістю швидкий пошуку абонентів за різними критеріями. Телефонний довідник використовує загальну базу даних, яка розміщується на сервері підприємства. Також програмою передбачена можливість надання користувачу вибіркової інформації в залежності від його рівня доступу.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

В даному розділі розміщуються, як особисті так і сторонніх розробників корисні програми, утиліти та бібліотеки. Також в цьому розділі публікуються незакінчені проекти, які в свій час не були повністю реалізовані. Якщо хтось зацікавиться, якимось проектом ми можемо вислати вихідний код програмного забезпечення для його доопрацювання.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Система виконавчого контролю призначена для організації ведення системного обліку документів та завдань з метою не допущення прострочення термінів їх виконання, а також взаємодіяти між керівниками, виконавцями і співвиконавцями для якісного і своєчасного виконання визначених документів і завдань, що визначені по цих документах, або окремих завдань керівництва.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Автоматизована система «ВІЗІТ» призначена для організації пропускного режиму на підприємстві. За допомогою системи можливий пошук по базі і довіднику відвідувачів інформації щодо окремої особи (формування історії відвідування). За допомогою системи можливо організувати роботу по виявленню осіб схильних до співпрацю з конкурентами.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Головний модуль Комплексної аналітично-інформаційної системи "РЕДУТ" призначений для збереження інформації та забезпечення інформаційно-аналітичної роботи на основі даних усіх автоматизованих систем, що входять до складу Комплексу

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

у категорії нами зібрані найпопулярніші телеканали України та Росії, щоб не шукати їх по просторам інтернету. Крім цього, в даному розділі можна подивитися телепрограми та відео, прослухати та завантажити музику яка нас зацікавила та стала популярною в інтернеті. Якщо у Вас є матеріал гідний уваги звертайтеся до адміністратора сайту.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Окремий модуль «РЕЄСТР ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТІВ» призначений для забезпечення своєчасного та якісного виконання документів, які надходять до керівництва компанії та підрозділів безпеки філій.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Окремий модуль «ПЕРСОНАЛ» в першу чергу призначений для обліку та збереження в електронному вигляді матеріалів проведення перевірок підрозділами безпеки кандидатів на вакантні посади на етапі приймання на роботу та під час поточних перевірок (атестацій)

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

ОМ "РЕЄСТР РОЗСЛІДУВАНЬ" призначений для організації обліку та збереження в електронному вигляді матеріалів проведення внутрішніх розслідувань Компанії та її філій

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Розділ статей в якому розміщуються матеріали за різною тематикою, які не підпадають під тематику визначених категорій сайту, але цікаві і на наш погляд повинні бути опубліковані на сайті.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії