Здрастуйте, гість!

Незареєстрованими користувачами перегляд ресурсів сайту обмежено, будь ласка зареєструйтесь. Якщо Ви вже зареєстровані, введить Логін та Пароль.

Логін:

 

Пароль:

 
Зареєструватися
Відновити пароль!
  

Онлайн-підтримка

Онлайн-підтримка програм їх завантаження та оновлення здійснюється через форум сайту. Також на форумі Ви можете знайти відповіді на питання, які виникають під час використання програм, або задати їх адміністратору сайту особисто. Для переходу до розділів форуму натисніть на зображення, або скористайтеся відповідним посиланням меню сайту

Опитування тижня

Ви користуєтеся соціальними мережами ("Однокласники", "В контакті", "Facebook" та інші)?інші опитування


Онлайн радіо


ТВ новини онлайн

Перегляд новосних телеканалів України онлайнОГОЛОШЕННЯ САЙТА

Щоб отримувати оголошення сайту необхідно зареєструватися та підписатися на розсилку оголошень та новин. Кожен місяць Ви будете отримувати нові статті та оголошення, які будуть доступні тільки через розсилку на поштові скринькі користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані, введить свій Логін та Пароль.

Поштова скринька:


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Встановлення, налаштування ОМ "ОБГОВОРЕННЯ"
Дата: 29.01.2017 20:04:53
Розміщена: administrator, у категорії "ОКРЕМИЙ МОДУЛЬ СПЗ АС СКДР «ОБГОВОРЕННЯ» "
Переглянута: 55925 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Наводиться порядок встановлення та налаштування окремого модуля обміну повідомленнями АС СКДР з врахуванням попереднього розгортання бази даних на сервері Підприємства

ОСТАННЯ ОПУБЛІКОВАНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Можливості системи виконавчого контролю
Дата: 06.10.2017 12:14:33
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА ВИКОНАВЧОГО КОНТРОЛЮ"
Переглянута: 49586 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Cистема виконавчого контролю – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке об'єднує мережі віртуальних кабінетів керівників і виконавців одного або декількох підрозділів та дозволяє вести спільні реєстри документів і завдань, контрольних карток і баз даних.


ВІДЕО САЙТУ

ПОПУЛЯРНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 4,6

ПОРЯДОК ДОДАВАННЯ НОВОГО ПІДПРИЄМСТВА ДО БАЗИ ДАНИХ СКД
Дата: 31.10.2015 19:03:45
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 2246 разів
Оцінило: 89 користувача
Опис: Відео роз'яснює порядок додавання даних про нове підприємство (контрагента) до бази даних програми контролю договірної роботи. Також на відео показано, як додавати дані документів які надані до підрозділу безпеки контрагентом в ході підготовки та проведення процедури закупівлі.

ОСТАННЄ ОПУБЛІКОВАНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 5,0

Налаштування програми - клієнта СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВОРІВ
Дата: 05.11.2015 22:21:05
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 53 разів
Оцінило: 1 користувача
Опис: Ролік демонструє порядок налаштування програми-клієнта «СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА» після її встановлення та налаштування зв'язку з базами даних.


Проход по ссылкам навигацииГоловна Форум

ТЕМИ ОБГОВОРЕНЬ ФОРУМУ

Теми обговорень

Питання обговорень форуму згруповані за тематикою у теми. Для перегляду питань теми, яка Вас зацікавила виберіть її назву, або малюнок.

Розділ присвячений розробці системи контролю комп'ютерної мережі підприємства. На даний час триває розробка даного програмного забезпечення тому в розділі планується розміщувати пробні версії модулів даної програми для їх тестування. Ми також чекаємо на Ваші пропозиції щодо розробки програми.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Розділ онлайн-допомоги по використанню телефонного довідника, посилання на його завантаження, оновлення та інше. В даному розділі Ви маєте можливість задати питання та отримати відповіді, щодо використання даної програми. Ми чекаємо на Ваші коментарі, зауваження та пропозиції щодо його удосканалення та впровадження на Вашому підприємстві.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Розділ онлайн-допомоги користувачів системою контролю пломб її актуальні завантаження, оновлення та інше. В даному розділі Ви маєте можливість задати питання та отримати відповіді, щодо використання даної програми. Ми чекаємо на Ваші коментарі, зауваження та пропозиції щодо роботи з даною програмою

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

Розділ онлайн-допомоги користувачів СКД її актуальні завантаження, оновлення та інше. В даному розділі Ви маєте можливість задати питання та отримати відповіді, щодо використання даної програми. Ми чекаємо на Ваші коментарі, зауваження та пропозиції щодо роботи системи контролю договірної роботи.

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії

В розділі розміщуються відповіді на питання, які виникають у користувачів під час використання сайту. Ви маєте можливість отримати відповіді на питання які виникають під час розміщення свого матеріалу на сайті. Також ми готові вислухати Ваші зауваження та пропозиції щодо роботи ресурсу по підтримці програмного забезпечення

Підписати на розсилку новин RSS цієї категорії