Здрастуйте, гість!

Незареєстрованими користувачами перегляд ресурсів сайту обмежено, будь ласка зареєструйтесь. Якщо Ви вже зареєстровані, введить Логін та Пароль.

Логін:

 

Пароль:

 
Зареєструватися
Відновити пароль!
  

Онлайн-підтримка

Онлайн-підтримка програм їх завантаження та оновлення здійснюється через форум сайту. Також на форумі Ви можете знайти відповіді на питання, які виникають під час використання програм, або задати їх адміністратору сайту особисто. Для переходу до розділів форуму натисніть на зображення, або скористайтеся відповідним посиланням меню сайту

Опитування тижня

Ви користуєтеся соціальними мережами ("Однокласники", "В контакті", "Facebook" та інші)?інші опитування


Онлайн радіо


ТВ новини онлайн

Перегляд новосних телеканалів України онлайнОГОЛОШЕННЯ САЙТА

Щоб отримувати оголошення сайту необхідно зареєструватися та підписатися на розсилку оголошень та новин. Кожен місяць Ви будете отримувати нові статті та оголошення, які будуть доступні тільки через розсилку на поштові скринькі користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані, введить свій Логін та Пароль.

Поштова скринька:


ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПОПУЛЯРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Встановлення, налаштування ОМ "ОБГОВОРЕННЯ"
Дата: 29.01.2017 20:04:53
Розміщена: administrator, у категорії "ОКРЕМИЙ МОДУЛЬ СПЗ АС СКДР «ОБГОВОРЕННЯ» "
Переглянута: 58035 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Наводиться порядок встановлення та налаштування окремого модуля обміну повідомленнями АС СКДР з врахуванням попереднього розгортання бази даних на сервері Підприємства

ОСТАННЯ ОПУБЛІКОВАНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Перейти до перегляду презентації
Рейтинг не визначено

Можливості системи виконавчого контролю
Дата: 06.10.2017 12:14:33
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА ВИКОНАВЧОГО КОНТРОЛЮ"
Переглянута: 51723 разів
Оцінило: 0 користувача
Опис: Cистема виконавчого контролю – це спеціалізоване програмне забезпечення, яке об'єднує мережі віртуальних кабінетів керівників і виконавців одного або декількох підрозділів та дозволяє вести спільні реєстри документів і завдань, контрольних карток і баз даних.


ВІДЕО САЙТУ

ПОПУЛЯРНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 4,6

ПОРЯДОК ДОДАВАННЯ НОВОГО ПІДПРИЄМСТВА ДО БАЗИ ДАНИХ СКД
Дата: 31.10.2015 19:03:45
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 2247 разів
Оцінило: 89 користувача
Опис: Відео роз'яснює порядок додавання даних про нове підприємство (контрагента) до бази даних програми контролю договірної роботи. Також на відео показано, як додавати дані документів які надані до підрозділу безпеки контрагентом в ході підготовки та проведення процедури закупівлі.

ОСТАННЄ ОПУБЛІКОВАНЕ ВІДЕО
Перейти до перегляду відео
Загальний рейтинг: 5,0

Налаштування програми - клієнта СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВОРІВ
Дата: 05.11.2015 22:21:05
Розміщена: administrator, у категорії "СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА"
Переглянута: 53 разів
Оцінило: 1 користувача
Опис: Ролік демонструє порядок налаштування програми-клієнта «СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА» після її встановлення та налаштування зв'язку з базами даних.


Загальна оцінка: Рейтинг не визначено
ДОВІДНИК ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

Рейтинг статті: оцінило данну статтю - 0 користувача(ів)
Розміщена: administrator, 02.01.2016, у категорії "Утиліти, невелички програми та інше"
Переглянута: 14119 разів
Місце проведення: м. Київ, Київська область, Україна
Зміст статті: ДОВІДНИК ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ додатковий локальний модуль Системи контролю договорів підприємства (версія 7.4 і вище). Даний модуль надає можливість здійснювати перевірку підприємств-контрагентів без підключення до мережі інтернет та використання даних офіційного сайту Міністерства юстицій. Також даний модуль спрощує внесення інформації про підприємства до центральної бази даних СКДР. На даний час в базі даних зареєстровано 1326965 підприємств України

ДОВІДНИК ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

 

Довідник підприємств України   Довідник підприємств України – безкоштовний додаток до Автоматизованої системи контролю договірної роботи. Довідник оснований на базі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України системи обробки даних « CRONOS». Дана база даних знаходиться у вільному доступі у мережі, але оболонка  «CRONOS», яка надає можливість працювати з нею є ліцензованою та достатньо вартісною.

   Тому ми переформатовали дану базу даних у СУБД MS SQL та розробили невеличку програмку для роботи з нею. Таким чином Ми плануємо переформувати інші банки даних «Сronos», які стануть у нагоді при роботі з Системою контролю договірної роботи підприємств.

   На даний час цей додаток надає можливість здійснювати пошук за Кодом ЄДРПОУ підприємства та його назві, фактичній та юридичній адресі, особистих даних його керівників та засновників.

База ЄДР SQL

   Крім того, програма надає можливість переносити інформацію про підприємства безпосередньо в центральну базу даних Нашої Системи контролю договірної роботи, що значно спрощую внесення інформації до неї.

   В подальшому Ми передбачаємо не тільки оновлення даної бази даних, а і об’єднання її з іншими базами (банками «CRONOS»), такими як наприклад бази даних Міністерства статистики України та інше. Це повинно значно покращити можливості системи щодо перевірки підприємств-контрагентів під час укладання договорів на Вашому підприємстві.

   Оболонка та безпосередньо база даних повністю безкоштовні та будуть викладені на форумі сайту найближчим часом. Якщо Вас вже цікавить даний длодаток, або конвертер баз даних «Сronos» звертайтеся до адміністратора сайту

   Програма буде доступна на форумі сайту, як додаток до Системи СКДР (версія 7.4 та вище) та містить дані про 1 326 965 підприємств України.

 

Ознайомитися про порядок роботи з Довідником підприємств в Системі СКДВаша оцінка:

КОМЕНТАРІ КОРИСТУВАЧІВ


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Логін
Електронна адреса

Зміст коментаря